ÖVRIGT / Smycken / Ringar 8703012
nr 870 3012
Ringar
3 st, 18k, 6g ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 januari 2014
kl 18:57:24
16/1 22:33:14
Ringar
Kondition: slitage, skador
nr 870 3012
Ringar
3 st, 18k, 6g ca
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 700 kr |
måndag 20 januari 2014 |
16/1 22:33:14 | 1 | Vinnande bud |